Červen 2009

Nové fotky Muse z NYC

30. června 2009 v 16:01 | Nikki |  Fotky

14.Září

16. června 2009 v 21:33 | Ahena |  Novinky


Dneska nám byla prozrazena novinka na kterou všichni čekáme. The Resistence bude v prodeji krásného 14. září! Uveřejněno na off webech.


Matt - foto 001

12. června 2009 v 20:33 | musačka |  FotkyFoto - Chris 001

12. června 2009 v 20:17 | Musačka |  Fotky

Muse fotky

12. června 2009 v 15:41 | Nikki |  Fotky
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Dom - foto 001

11. června 2009 v 21:50 | Musačka&Ahena |  Fotky
2o Fotek ;D

Morgan Nicholls

11. června 2009 v 14:21 | Ahena |  Skupina
Kdože je ten chlápek co hraje na live vystoupeních s Můzou?:

Morgan Nicholls je britský hudebník, který kdysi byl členem indie-punk rockové kapely Senseless Things, jež byla hlavně ve Spojeném království žádaná v devadesátých letech. Po rozpadu skupiny se vydal na sólovou dráhu pod pseudonymem Morgan. Od vydání své desky Organised hraje na baskytaru v kapele britského rappera The Streets. Občasně také hraje pro slavné Gorillaz, kteří podle Morgana vytvořili postavu fiktivního basisty Murdoca Niccalse.
V roce 2002 se Morgan stal producentem desky Drink Me londýnské indie rockové skupiny QueenAdreena. V srpnu 2004 poté, co si Christopher Wolstenholme zlomil zápěstí, dostal Morgan nabídku stát se na nějaký čas součástí kapely Muse a jejího turné. Poprvé se s Muse objevil na anglickém festivalu V Festival v roce 2004.
Od roku 2006, kdy Muse vydali album Black Holes and Revelations, vrátil se Morgan zpět ke skupině a občasně s ní vystupuje na světových koncertech. Kromě doprovodných vokálů také obsluhuje syntezátor, někdy pomůže Chrisovi s basovou kytarou a často hraje na klávesy některé Bellamyho klavírní vyhrávky, což je patrné například na DVD H.A.A.R.P zachycující koncert ve Wembley aréně v červnu 2007.
O Nichollsovi se často v médiích hovoří jako o čtvrtém členovi Muse, nicméně oficiálně je kapela stále tříčlenná, což dokazují promo fotografie a také interview, kterých se Morgan v rámci skupiny nezúčastňuje.

Bude naše ;D.

Christopher Wolstenholme

11. června 2009 v 14:19 | Ahena |  Skupina
Rodné jméno Christopher Tony Wolstenholme
Přezdívka Chris
Narození 2. prosince 1978 Rotherham, Anglie
Původ Anglie
Žánry Alternativní rock,prog,rock
Povolání kytarista,skladatel
Nástroje basová kytara,zpěv,kytara,syntezátor,keyboard
Aktivní roky 1992 - součastnost

Domonic Howard

11. června 2009 v 14:17 | Ahena |  Skupina
Rodné jméno Dominic James Howard
Přezdívka Dom
Narození 7. prosince 1977 Stockport,Anglie
Původ Anglie
Žánry alternativní rock,prog,rock
Povolání bubeník,textař
Nástroje bicí,syntezátor
Aktivní roky 1988 - součastnost

Matthew Bellamy

11. června 2009 v 14:14 | Ahena |  Skupina
Rodné jméno Matthew James Bellamy
Narození 9.června 1978
Původ Anglie
Žánry Alternativní rock
Povolání zpěvák,kytarista,klávesista,pianista,textař,skladatel
Nástroje zpěv,kytara,klavír,syntezátor

Wembley

10. června 2009 v 15:16 | Ahena |  Videa

Legendární Wembley!

Odkazy

10. června 2009 v 13:53 | Ahena

Odkazy na Muse blogy či weby (Prosím Adminy o vyplnění)
Spřátelené FanCluby


Muse Mix 1x001

10. června 2009 v 13:35 | Ahena |  Fotky

O Skupině

9. června 2009 v 21:19 | Ahena |  Skupina
Muse je britská, alt. rocková skupina. Byla založena v Devonu roku 1997. Je tří člení. Zpěv, Kytaru a Piáno má na starost Matthew Bellamy. Je též autorem většiny písní. Dominic Howard sedí za bubny a Christopher Wolstenholme vše doprovází na kytaru a dělá druhý hlas. Alba Absolution a Black Holes and Revelations obsadila první místo britské albové hitparády.

HISTORIE:
Členové Muse jsou původně ze tří skupin. V té době čtrnáctiletý Matthew, byl přijat Dominicem do jeho skupiny. Tato hudební skupina byla poměrně populární, až do doby, kdy s tím skoncoval druhý kytarista Phys Vandit. Požádali svého kamaráda, aby opustil bubny a vzal do rukou kytaru. Chris se poté naučil a tak vznikla skupina v této sestavě, jak ji známe teď. Jejich název se několikrát změnil a to,: Gothic Plague (Gotický Mor), Cornage Mayhem (Krveprolití Mayhem) , Fixed Penalty (Pevný trest) a Rocket Baby Dolls. 1994 vyhráli, pod posledně zmiňovaným názvem, soutěž kapel "Battle of the Bands". Byli zde jako jediná rocková kapela. V roce 1998 Muse podepsali smlouvu s Dennisem Smithem. Hoši ukončili středoškolské studium a začali se věnovat hudbě.

První EP "Muse" mělo několik stovek kopií. Její obal navrhl sám bubeník Dominic Howard.

Druhý EP "Muscle Museum" na sebe upoutala pozornost. V této době se začali množit fanoušci. Steve Lamacq byl DJ a novinář, který začal pouštět jejich písně do mezinárodního rádia. Překvapující reakci ukázal NME (New Musical Express), anglický hudební deník, který vychvaloval talent skupiny. Dennis Smith a Safta Jaffreyem spolu založili hudební společnost Taste media speciálně pro Muse.
I když byl druhý EP velmi úspěšný, britské nahrávací skupiny nabyli ochotné podepsat nahrávací smlouvu. Nakonec však Americké společnosti Muse vzali a kluci okamžitě odletěli do Států. Na Štědrý den 1998 podepsali smlouvu s Maverick Records.

John Leckie byl vybrán pro produkování jejich prvního alba Showbiz, která vyšla 6.září 1999 . Toto album bylo spíše měkčím rockem. Texty plný potíží sebe nalezení a zařazení do společnosti. Po prvním albu byli Muse přijati jako předskokani pro kapely Spice Girls a Savage Garden. V roce 1999 a 2ooo kluci hráli na festivalech v Austrálii a Evropě.

Origin Of Symmetry (Počátky souměrnosti) bylo jejich druhé album, vydáno 17. Července 2001. Znovu bylo produkováno Johnem Leckiem. Na rozdíl od prvního alba bylo v Origin Of Symmetry více vysokých tónů v Mattově zpěvu. Objevila se zde například rozšířená souprava bubnů, více klavíru a kostelní Mellotron. Album předvedlo vynikající kytarové rifty. Jeden Clover na albu
je Feeling Good. Originál je od Anthonyho Newleyho a Leslie Bricusse. Muse chtěli tímto albem ovlivnit Americký trh, ale lidé v Mavericku měli poznámky k Bellamyho pěveckému stylu a chtěli upravit několik písní. Kluci to však odmítli a tak přešli k Warner Music. V USA bylo nakonec vydáno v září 2oo5.

Muse měli pověst vynikající živé kapely! S tím naprosto souhlasím. Roku 2oo2 vydávají DVD Hullabaloo, které obsahuje sestřih dvou koncertů z Le Zenith v paříži. Příjemným doplňkem je jejich cesta po Evropě.

Roku 2oo3 vydali své třetí studiové album, nesoucí název Absolutium. Bylo jako předešlé album Origin Of Symmetry originální. Téma této desky je konec světa. Název prý vychází z Bellamyho zájmu o vědu a konspirační teorii. Apokalypsu najdeme nejen v hudbě, ale i v názvech. Britské a Americké Kritiky nejspíš toto Trio nadchlo a tak pozitivně naladili na jejich první turné. V jednom roce navštívili Austrálii, USA, Nový Zéland, Kanadu a Francii. Největší průlomový hit byl song Time Is Running Out, který obsadil devátou příčku americké US Modern Rock chart.

V roce 2oo4 se Matthew zranil při koncertě v Atlantě. Celé turné se muselo o několik dní odložit. V červnu 2oo4 Muse jeli na rockový festival Glastonbury Festival. Po vystoupení Muse prohlásili, že to bylo jejich nejlepší a největší vystoupení. Stala se však nehoda, která tento úspěch naprosto zastínila. Otec Dominica se šel poprvé podívat na jejich vystoupení a těsně po něm dostal infarkt. Bubeník chtěl s hraním skončit, ale díky podpoře skupiny a rodiny zůstal. Turné pokračovalo po několika týdnech.

Před Vánocemi hráli Muse ve vyprodané londýnské Earls Court aréně, kde kvůli velkému zájmu o vstupenky bylo přidáno další vystoupení.

Roku 2oo4 získali dvě ceny MTV EMAs za nejlepší alternativní skupinu a za nejlepší skupinu Spojeného království a Irska. Časopis Q (nejsem si jistá) je ocenil za nejlepší koncertní výkon. 2oo5 vyhráli v kategorii nejlepší koncertní výkon v BRIT Award. Absolution Tour bylo ukončeno v Lednu 2oo5. Avšak live vystupování ještě neskončilo. Duben a květen byli zpět v USA, kde vystoupili na menších festivalech. Přijeli i na největší charitativní akci v roce 2oo5. Hráli čtyři skladby a to,: Time Is Running Out, Hysteria, Bliss a Plug In Baby. 12. Prosince 2oo5 bylo vydáno DVD s názvem Absolution Tour. Zde bylo natočeno dvanáct záběrů dvanácti skladeb z živého vystoupení na Glastonbury Festivalu a čtyři písně z koncertů Los Angeles, Londýně a San Diega. Jediná skladba, která na DVD chybí je Falling Away With You. Zmiňovaná skladba nebyla nikdy představena na živo.

3. července 2oo6 kluci vydali svoji čtvrtou studiovku s názvem Black Holes and Revolition. Produkoval ji Rich Costey. Privilegium měli Japonci, kteří si ji mohli pořídit už 28. Června. Evropani ji do rukou mohli uchopit 3. Července a Severo Američané 11. Června. I tato deska má téma Sci fi a nadpřirozeno. Je to díky Bellamyho fascinaci vůči těmto jevům. Starlight se umístila v americké hitparádě US Modern Rock na druhé příčce. Knights Of Cydonia byla obsazena na prvním místě v hitparádě Triple J Hottesl 1oo, desátém v anglickí UK Singles Chart a americké US Modern Rock. V červenci začali své turné v Severní Americe. Bylo složeno především z koncertů na světových festivalech. Na začátku srpna 2oo6 se vrátili se Evropy a udělali velikou koncertní šňůru po britských arénách. Na konci téhož roku koncertovali ve zbylích státech Evropy. Předskokany jim dělala skupina Noisettes.

V roce 2oo7 pokračovalo turné v Austrálii, na Novém Zélandě a v Jihovýchodní Asii. Po té se Muse dali na jarní a letní festivali, které se konali v Evropě. Šušká se, že jsou to jejich nejlepší koncerty! S Linkin Park, Arctic Monkeys, Smashing Pumpkins a Korn vystoupili Muse na začátku června 2oo7 na Německých festivalech Rock am Ring a Rock im Park.

Po nové rekonstrukci Londýnského Wembley Stadionu se diskutovalo o tom, kdo ho jako první získá. Úplně náhodou to byli právě Muse. 16. Června ho dokázali jako první během dvou dnů vyprodat. Z tohoto velkolepého Koncertu, o kterém se říká že je jeden z nejlepších live v historii, vzniklo 17. Března 2oo8 DVD/CD názvem H.A.A.R.P., která je pojmenovaná po Hight Frequency Active Auroral Research Program (HAARP), což je výzkumný projekt pro výzkum ionosféry, který však Muse a většina lidí považuje za utajenou zbraň. Po velkém úspěchu Muse pokračovali v turné a srpen 2oo7 byl koncertováním v USA.

V září 2oo9 má vyjít dlouho očekávané páté studiové album s názvem The Resistence. Kluci prozradili, že by tam neměla být jakákoliv známka po jejich Rockové minulosti.

Zajímavosti:
Píseň Shriking Universe z Hullabaloo byla použita ve filmu 28. Týdnů po té.
V roce 2oo7 byla píseň Space Dementia použita v reklamě na Dior.
Únor 2oo6 bylo album Origin Of Symmetry zvoleno čtenáři časopisu Q na 74. Místo v anketě "1oo nejlepších alb všech dob"!
Plug In Baby je na 13. místě "Top 1oo riffs z celého světa"!
Posle jedné australské hudební stanice je Stockholm Syndrome Největší
riff všech dob!
Matthew Bellamy říká, že nemá rád rozdávání nějakých cen, protože je to jen byznys, ale
chodí tam jen páč dostane drink zdarma

Autor: Ahena se nějak rozepísala xDMatt má 31 let!

9. června 2009 v 7:54 | MUSAČKA
Fanoušci se schodneme...lidi co muse milují maji v mobilu jejich narozeniny. Mě dneska probouzela píšeň Bliss.

Tak. Matte všechno nejlepší a hlavně ať si pořád zdráv!

Design 1

8. června 2009 v 22:06 | Nikki

Pro Adminy

8. června 2009 v 15:34 | 3ájííík

Prosím aby mi sem napsali email ... na mail vám pošlu heslo + heslo xD našeho mailu ... i když je tentýž


KDO CO PŘÍDÁ? TÁZÁM SA ... NAPIŠTE TO SEM (x)
HLAVNĚ KDO UMÍ DESS?